ג'נין ליטמנוביץ - Jeannine Litmanowicz
11
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
about page title
Yacht at sea summer

Magic Balkans לחוות את הבלקנים אחרת

במשך שנים רבות עסקה ג’ינין בארגון ותכנון טיולים ונופשים למדינות הבלקן, לקבוצות, משפחות וליחידים. כל מי שחזר מטיול של ג’נין לא הפסיק להודות לה על החווייה המדהימה. מעבר לתשוקה של ג’נין למדינות קסומות אילו, לאורך שנים אילו צברה ידע ונסיון רב על מדינות אילו בכלל ועל כל מה שקשור לנופש ותיירות בפרט, בנוסף יצרה קשרים ענפים עם גורמי התיירות במדינות אילו. הקמת סוכנות הנסיעות Magic Balkans היא הגשמתו של חלום עבורה. לכל מי שרוצה חוויה שונה במדינות הבלקן, זו הכתובת עבורכם. ג’נין תתכנן לכם טיול/נופש בהתאם לתקציב ולמשך הזמן הרצוי, אך בעיקר בהתאם לחלומות ולאהבות שלכם.

ביקור בהזמנת משרד התיירות האלבני

ג’נין מנהלת Magic Balkans יחד עם בעלה אלחנן, הוזמנו ע”י סוכנות התיירות האלבנית לסיור מקיף במדינה קסומה זו הנפתחת בשנים האחרונות לעולם ומעודדת תיירות גם של ישראלים. הסיור כלל ביקור באתרי תיירות מובילים, רקע תרבותי והיסטורי, הכרות עם גורמי תיירות במדינה ועוד. בתמונה ג’נין יחד עם מנהל ענף התיירות בממשל האלבני ועם בכירים נוספים מתחום התיירות.

סרביה להיט תיירותי חדש לישראלים

כתבה בעיתון התיירות הנפוץ בסרביה TuristickeSvet על תרומתה של ג’יניןליטמנוביץ, מנהלת Magic Balkans, לקידום התיירות בין ישראל לסרביה. ג’נין לא מהססת להבטיח להפוך את סרביה ליעד מועדף על התיירים הישראלים ונראה שיש כבר תוצאות בשטח. מהכתבה המצורפת תוכלו להנות רק התמזל מזלכם ואתם קוראים סרבית….

שגריר מקדונייה בישראל מספר על ג’נין ואלחנן

From the very first moment you meet Jeanine and Elchanan, you will be captured by their smiles, their warmth and the friendly atmosphere. And you know you  have Trusted partners for planning your next touristic escapade. Jeannine and Elchanan are true friends to my country, the Republic of Macedonia, and are actively engaged in presenting and promoting its beauties and touristic potentials to the Israeli public.

 

Pajo AvirovikjAmbassador of the Republic of Macedoniato the State of Israel

שגריר אלבניה בישראל כותב על ההכרות עם ג’נין

שגריר אלבניה בישראל Dr Bardhyi Canaj (משמאל לג’נין בתמונה יחד עם דן אוריאן מנהל מחלקת הבלקנים במשרד החוץ) במילים קצרות ומאוד חמות על ג’נין ואלחנן מ Magic Balkans.

 

Jeanine and Elchanan  are the best friends of Albania. They have plenty of energy, charisma and vision. They are always promoting  Albania to the Israeli media, radio and TV. Their advice how to boost relations between  Israel and Albania, how to encourage touristic potentials  of Albania to the Israeli public are giving me tremendous energy. To have friends like Jeanine and Elchanan is more than a privilege. I warmly  appreciate  and admire the friendly spirit of them .

 

Dr Bardhyl Canaj, Ambassador of the republic of Albania to Israel

וגם לשגריר סרביה בישראל יש מה לספר על ג’נין ואלחנן

שגריר סרביה בישראל Milutin Stanojevic לא חוסך במילים על הידידות המופלאה שצמחה בינו לבין ג’נין ואלחנן, כמו גם על התרומה הגדולה שלהם לקשרי התיירות בין שתי המדינות. ג’נין ואלחנן חזרו פעורי פה מהטיול הראשון שלהם לסרביה ומאז שלחו רבים אחרים לשם וכולם חוזרים פשוט פעורי פה ממדינה קסומה ומיוחדת זו.